zmiany_rabaty

Nowe warunki w programach rabatowych.

Drodzy Abonenci,

firma Dominet w ramach wewnętrznego projektu „Społeczność Dominet” bierze udział w kilku społecznych programach rabatowych mających na celu zapewnienie korzyści rodzinom wielodzietnym oraz seniorom. Od 1 października 2017r. wprowadziliśmy kilka zmian dotyczących honorowania kart rabatowych mające na celu powiększenie grup beneficjentów. Poniżej przedstawiamy listę zmian. Mamy nadzieję, że zmiany przypadną Wam do gustu.

Od 1 października 2017r. uprawnienia do uzyskania rabatu na zasadach takich samych jak posiadacze Kart Dużej Rodziny zyskały nowe grupy klientów:

Grupa Wymagany dokument Okres przyznanego rabatu
Rodziny adopcyjne i zastępcze Dokument poświadczający uzyskanie prawa do opieki nad dziećmi Dożywotnio lub do czasu trwania programu rabatowego.
Rodziny opiekujące się dziećmi z niepełnosprawnością Orzeczenie o niepełnosprawności Dożywotnio lub do czasu trwania programu rabatowego.

Zmiany w programie „Społeczność Dominet” mają na celu pomoc rodzinom, które nie są objęte programami samorządowymi lub rządowymi, lecz według nas zasługują na dodatkowe benefity.

Poniżej prezentujemy pełną listę rabatów dostępnych w ramach naszej sieci.

Program Rabat
Karta Dużej Rodziny Internet -10%
Telewizja -0%
Rodziny adopcyjne i zastępcze Internet -10%
Telewizja -0%
Rodziny dzieci z niepełnosprawnością Internet -10%
Telewizja -0%
Rodzina 3+ Internet -10%
Telewizja -0%
Aktywni 60 Internet -10%
Telewizja -5%
Z wyjątkiem pakietu City HD

Mamy nadzieję, że nowe zasady odpowiadają na Wasze potrzeby. Jednocześnie przypominamy, że rabat dotyczy usług podstawowych i nie jest wliczany do aktywacji, dzierżawy urządzeń i usług dodatkowych takich jak multiroom czy publiczne adresy IP. Rabat nie obowiązuje również w przypadku usług płatnego serwisu.

Pamiętajcie, że czekamy również na Wasze pytania i sugestie, możecie się nimi dzielić kontaktując się z obsługą klienta na Facebooku:
facebook.com/internetdominet/