Oferta dla firm - outsourcing IT, budowa sieci, urządzenia

Budowa i projektowanie sieci

Stabilne i superszybkie połączenie to w dzisiejszych czasach podstawa. Jeżeli myślisz o tym, aby połączyć ze sobą dwa biura bezpośrednio lub chcesz połączyć kablem światłowodowym dwa budynki – z chęcią zaprojektujemy i zbudujemy dla Ciebie sieć światłowodową.

Zajmujemy się kompleksowo projektowaniem sieci, uzyskiwaniem zgód na dzierżawę kanalizacji telekomunikacyjnych, układaniem kabli oraz spawaniem i konfigurowaniem. Wszystko w jednym – jeden wykonawca, jedna osoba do konsultacji i serwis w firmie, która wszystko wykonała.

Spawanie światłowodów

Jeżeli potrzebujesz połączyć ze sobą dwa przewody światłowodowe budując z nich sieć albo w wyniku wypadku ktoś przerwał istniejącą infrastrukturę zajmiemy się dla Ciebie również usługą spawania światłowodów. Cała procedura łączenia przewodu może zostać zakończona pomiarem reflektometrycznym.

Monitoring IP to nowa generacja monitoringów firmy, domu czy Wspólnoty Mieszkaniowej. Dzięki nam gdziekolwiek będziesz, o dowolnej porze będziesz mógł sprawdzić, co aktualnie dzieje się w Twojej firmie, domu czy wokół niego, a także sprawdzić archiwalne nagrania dzięki dostępowi do nagrań online.

Wykorzystujemy kamery sieciowe, dzięki czemu możesz w czasie rzeczywistym oglądać obraz z kamer online oraz zdalnie zarządzać nimi z dowolnego miejsca na świecie.

System monitoringu zapisuje archiwalne nagrania na dysku twardym komputera lub rejestratora NVR. Możesz również wykorzystać przestrzeń w chmurze dostępna na serwerach Dominet. W momencie wyczerpania przestrzeni na dyskach nowe nagrania zastępują te najstarsze.

Technologia kamer IP pozwala w łatwy sposób rozbudować sieć kamer i to w wielu odległych od siebie lokalizacjach.

Internet dla firm

Doskonale wiemy, że firma bez Internetu nie może funkcjonować. Niezależnie od tego co robisz, Internet jest Ci niezbędny do funkcjonowania. Kontakt z klientami, maile, social media, wyszukiwanie informacji, wysyłanie przelewów, składanie zeznań… wszystko odbywa się w sieci. Doskonale wiemy, że potrzebujesz dobrego, stabilnego łącza. Będąc najnowocześniejszym dostawcą Internetu w mieście oferujemy Ci doskonała jakość w dobrej cenie. Jesteśmy firma lokalną, dlatego doskonale rozumiemy Twoją działalność i elastycznie dopasujemy się do Twoich potrzeb.

Łącza symetryczne

Dla firm przygotowaliśmy ofertę łącz symetrycznych czyli usługi o takiej samej prędkości ściągania danych i wysyłania. Takie łącze jest przydatne gdy wysyłasz dużo maili z załącznikami, wgrywasz pliki na serwer lub prowadzisz wideokonferencje. Łącze symetryczne to po prostu profesjonalna usługa dla Ciebie.

Budowa i projektowanie sieci

Każde biuro czy budynek musi mieć zapewnione podłączenie do sieci. Najlepszym i najwygodniejszym rozwiązaniem jest wyposażenie każdego z gabinetów we własna siec telekomunikacyjną. Niezależnie od tego czy chcesz aby gniazdka sieciowe znajdowały się w ścianach czy bezpośrednio w biurkach bądź stole konferencyjny, – nasza firma zaprojektuje i wybuduje kompleksowo siec.

Nasi pracownicy posiadają niezbędne kwalifikacje i certyfikaty by jak najlepiej wykonać dla Ciebie usługę.

Układanie kabli

Oferujemy kompleksową usługę zatem nasz zespół nie tylko zaprojektuje i podłączy sieć, ale również ułoży wszystkie kable.

Outsourcing IT to nic innego jak zatrudnienie zewnętrznej firmy, która będzie wykonywała zadania firmowego informatyka. Doskonale wiemy, że zatrudnienie dobrego informatyka to spory koszt, a jeden człowiek jest obciążony wieloma projektami od napisania kodu na stronę internetową po wymianę toneru.

Skorzystanie z usługi outsourcingu IT to obniżenie kosztów obsługi, to także sztab ludzi gotowych do podjęcia pracy i ich gotowość nawet przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Zamiast zatrudniać jednego informatyka, zatrudniasz wielu, z których każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie.

Nasi klienci potwierdzają skuteczność tego rozwiązania, czego dowodem jest wieloletnia współpraca.

Niezawodny sprzęt jest podstawą dobrze działającej sieci informatycznej. Oferujemy Państwu możliwość zakupu urządzeń marki CISCO bądź ich dzierżawę. CISCO to jeden z najlepszych producentów urządzeń sieciowych gwarantujących niezawodność, wysoką wydajność i przede wszystkim profesjonalne rozwiązania.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • switche,

  • routery,

  • moduły,

  • urządzenia firewall,

  • karty rozszerzeń,

  • telefony.

Od 2002 roku pomagamy naszym klientom instalować i obsługiwać sprzedawane przez nas urządzenia służąc im radą i profesjonalną pomocą.

Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc, zatem przedstaw nam swoje potrzeby, a my chętnie dobierzemy do nich odpowiednie rozwiązanie.