list_urodzinowy

Świętujemy 15 urodziny Dominet.

Drodzy Abonenci,
dokładnie dziś mija 15 rocznica powstania marki Dominet. To dzięki zaufaniu jakim obdarzyliście nas, dziś możemy świętować swoje urodziny.

Gdy w 2002 roku powstawała mała firma Dominet byliśmy osiedlowym dostawcą Internetu, nikt wtedy nie myślał, że za 15 lat będziemy liderem usług światłowodowych w mieście, a nasze usługi dostępne będą w innych miejscowościach niż Tychy.

Dziś dostarczamy nie tylko Internet, ale również telewizję kablową i telefon stacjonarny. Jesteśmy obecni w ponad 50 miejscowościach województwa śląskiego, a już niebawem, nasze usługi dostępne będą w całej Polsce dzięki usługom mobilnym, które wprowadzimy do końca tego roku.

Dzięki zaufaniu jakim nas darzycie możemy stawiać na innowacje i rozwijać się. Dla Was zbudowaliśmy najnowocześniejszą sieć światłowodową w mieście dostarczając usługi telekomunikacyjne w technologii Fiber to the home.

Niezależnie od stopnia rozwoju i wielkości naszej firmy nadal pozostajemy tym, co dla Was i dla nas najważniejsze – lokalną, tyską firmą. Cenicie nas za dostępność, za biuro w Tychach, za szybką reakcję, za elastyczność względem Was. Jesteśmy dla siebie jak dobrzy sąsiedzi, a potwierdzacie to polecając sobie wzajemnie nasze usługi. Możemy Wam obiecać, że w tym aspekcie nic się zmieni ponieważ to jest właśnie tożsamość naszej firmy – być jak najbliżej Was i jak najbardziej ułatwiać Wam codzienne życie.

Gorąco dziękując za minione 15 lat życzymy sobie, ale i Wam kolejnych 15 lat ciągłego rozwoju, dobrej współpracy, jak najrzadszych awarii i spełniania Waszych oczekiwań.
Wszystkiego dobrego i zapraszamy do korzystania z urodzinowych ofert, o których dowiecie się w naszym Salonie oraz dzwoniąc lub pisząc do naszej obsługi klienta.

Gorąco pozdrawiamy
Zespół sieci Dominet.