Do 6 miesięcy Internetu za 0zł przy zmianie operatora na Dominet

Chcesz zmienić swojego dostawcę usług, ale masz jeszcze ważną umowę z innym operatorem? Skorzystaj z oferty przejściowej!

Zamów usługę w Dominet. Jeżeli Twoja umowa z poprzednim operatorem trwa nie dłużej niż 6 miesięcy będziesz mógł korzystać z naszych usług nie płacąc podwójnych rachunków. Wystarczy, że przedstawisz swoją obecną umowę z terminem zakończenia trwania promocji.

Możesz również skorzystaj z tej promocji jeżeli już złożyłeś wypowiedzenie z usług, ale do rozwiązania został jeszcze miesiąc lub dwa. Przedstaw dowód na rozwiązanie umowy, korzystaj z usług światłowodowych już teraz, nie płać podwójnych rachunków.

Oferta obejmuje usługę Internet. W przypadku korzystania z pakietu Internet + inna usługa, rabat obowiązuje tylko przy usłudze Internet. Promocja obowiązuje wyłącznie w umowie na 24 miesiące. Maksymalna ilość darmowych miesięcy wynosi 6. Realna ilość darmowych miesięcy zależna jest od długości umowy z obowiązującym operatorem. Promocja łączy się z niektórymi promocjami na usługi. Szczegółu w TOK lub u handlowców.